Scattered Clouds

7°C

Kołobrzeg

18 maja 2022    |    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
18 maja 2022    
    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Kilogram marihuany, krzewy i mefedron zabezpieczyli kołobrzescy policjanci
Dzięki działaniom funkcjonariuszy zajmującym się walką z przestępczością narkotykową, znaczna ilość środków narkotycznych nie trafi na czarny rynek. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn i zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków. Zatrzymani już usłyszeli zarzuty dotyczące posiadania środków zabronionych, grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kołobrzescy kryminalni, dzięki analizie zebranych materiałów podczas pracy operacyjnej zatrzymali 25 i 21-latka, mieszkańców powiatu kołobrzeskiego. Funkcjonariusze ustalili, że mogą posiadać znaczne ilości narkotyków. Mężczyzn zatrzymano przed mieszkaniem jednego z ich. Podczas przeszukania policjanci ujawnili w torbie 25-letniego mężczyzny kilogram suszu ziela konopi, a w mieszkaniu drugiego prawie 200 gram mefedronu, 10 krzewów konopi i sprzęt niezbędny do jej uprawy.

W związku z zebranym przez funkcjonariuszy materiałem dowodowym mężczyznom postawiono zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych. Wobec 25-latka sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 m-cy, młodszemu z mężczyzn postawiono dodatkowy zarzut nielegalnej uprawy konopi. O ich dalszym losie zadecyduje sąd, grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

info/foto KPP Kołobrzeg
 
Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama