Broken Clouds

16°C

Kołobrzeg

18 czerwca 2024    |    Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
18 czerwca 2024    
    Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Reklama na portalu www.miastokolobrzeg.pl

Portal „miastokolobrzeg.pl” to najlepsze i najszybsze źródło informacji w Kołobrzegu i powiecie kołobrzeskim, skierowane do odbiorców w wieku 25-55 lat, zasadniczo ludzi wykształconych i dobrze zarabiających (średnia krajowa i powyżej), mieszkańców Kołobrzegu i gmin ościennych, interesujących się tym, co dzieje się w regionie. Jesteśmy najczęściej odwiedzanym portalem o zasięgu powiatowym na kołobrzeskim rynku. Publikujemy informacje ogólne, sportowe, publicystykę, felietony, materiały audio i video. Jesteśmy jedyną telewizją internetową w Kołobrzegu, przekazując na żywo najważniejsze wydarzenia z naszego miasta.

Jesteśmy najlepiej poinformowanym medium. Jesteśmy pierwsi na miejscu wydarzeń. Aktualizujemy informacje codziennie 365 dni w roku. Z naszych informacji korzystają liczące się media. Publikujemy najwięcej materiałów własnych. Jesteśmy również najczęściej cytowanym medium w mieście. Sprawdźcie Państwo sami!

Proponujemy następujące formy reklamy na naszym internetowym portalu informacyjnym:

  • baner reklamowy (reklama planszowa lub dynamiczna),
  • artykuł sponsorowany,
  • baner we wszystkich tekstach redakcyjnych,
  • sponsoring artykułów,
  • konkursy z nagrodami.

Z nami reklama się opłaca!

Aktualne informacje dotyczące dostępnych miejsc pod reklamę oraz cen uzyskacie Państwo kontaktując się z naszym przedstawicielem Martą Grabczak pod numerem telefonu: 500 166 222, 731 500 222 lub e-mail: poczta@miastokolobrzeg.pl, reklama@miastokolobrzeg.pl.

Układ modułów na portalu miastokolobrzeg.pl:



PODSTRONY

Do podanych cen należy doliczyć 23% podatku VAT.

Przy zleceniach reklamowych zawartych na czas określony co najmniej 6 miesięcy możecie uzyskać Państwo dodatkowe rabaty.

Z nami reklama się opłaca!

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z szefem Działu Marketingu pod numerem telefonu 500 166 222, 731 500 222 lub e-mail: poczta@miastokolobrzeg.pl, reklama@miastokolobrzeg.pl.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama