Broken Clouds

16°C

Kołobrzeg

18 czerwca 2024    |    Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
18 czerwca 2024    
    Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zgodnie z art. 25 ust. 1 pkt. 1) lit. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych Wydawnictwo AMBERPRESS, wydawca portalu "miastokolobrzeg.pl", zastrzega, że dalsze kopiowanie, powielanie, rozpowszechnianie artykułów, zdjęć, filmów i pozostałej zawartości publikowanej w niniejszym serwisie, jest zabronione.

W przypadku cytowania, Wydawnictwo AMBERPRESS zastrzega sobie obowiązek cytującego, polegający na wyraźnym i jednoznacznym wskazaniu źródła: portal "miastokolobrzeg.pl".

W przypadku zainteresowania dalszym wykorzystywaniem zawartości publikowanej na portalu "miastokolobrzeg.pl" prosimy o kontakt.

Informujemy, że każdy artykuł, bez względu na jego objętość i zawartość, a także sposób ewentualnego wykorzystania, wyceniamy na 1000 zł. Każde zdjęcie, będące własnością wydawcy i publikowane na portalu "miastokolobrzeg.pl" wyceniamy na 1000 zł.

Chcesz wykorzystywać opracowane przez nas materiały? Rób to zgodnie z prawem.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama