Clear Sky

29°C

Kołobrzeg

13 sierpnia 2022    |    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym
13 sierpnia 2022    
    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

orlen kołobrzeg

Od 1 grudnia obowiązuje nowy sposób opłat za przejazd autostradą. Nie będziemy zajmować się przewoźnikami komercyjnymi, ale zwykłymi obywatelami, którzy na co dzień chcą korzystać z dróg płatnych. Okazuje się, że rząd tradycyjnie, zamiast obywatelom ułatwić, to skomplikował. Bilet na przejazd można kupić elektronicznie, ale i tak trzeba się sporo nagimnastykować, żeby tego dokonać, zwłaszcza podając kiedy i gdzie chcemy jechać. Bilet można było też kupić na stacjach "Orlen". Sprawdziliśmy dziś na infolinii E-Toll, czy jest to możliwe i pani ze zdziwieniem stwierdziła... że nie. Tak więc kołobrzeżanie skazani są na zakup elektroniczny, albo mogą tego dokonać na stacjach "Orlenu" w tych miastach, gdzie jest to możliwe. Przejazd bez opłaty wiąże się z wysokimi karami.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama