Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

29 czerwca 2022    |    Imieniny: Benita, Piotr, Paweł
29 czerwca 2022    
    Imieniny: Benita, Piotr, Paweł

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

gang maluchów kołobrzeg mikołajki

Już jutro miła niespodzianka czeka na dzieci z pogotowia opiekuńczego i rodzinnego domu dziecka w Kołobrzegu i Dębogardzie. Udało się zdobyć listę z marzeniami dzieci, i przy wsparciu sponsorów Gang Maluchów zrobił zakupy, które zostały zapakowane i podpisane imionami dzieci.
W czerwonych workach znajdą się między innymi smartwatche, smartfony, głośniki i słuchawki bluetooth, konsole wraz z grami i padami. Jest też wymarzony kask jeździecki dla fanki jazdy konno, strój bramkarski dla fana piłki nożnej, a także kilka bonów do jubilera czy na zabiegi fizjoterapeutyczne. Oraz wiele innych cennych podarków, w tym słodyczy.

Hitem tegorocznych Mikołajek jest voucher na kurs nauki jazdy wraz z opłaconymi wszystkimi badaniami i egzaminami.  Jeden z podopiecznych placówki wychowawczej osiąga pełnoletniość i marzy mu się prawo jazdy. To marzenie spełni jeden ze Śnieżynków Mikołaja, którym jest nasz przyjaciel Marcin Stawicki.
Już niebawem zaprzęgniemy renifery do naszych małych Fiacików i wyruszymy w drogę do dzieci. Mamy nadzieję, że ucieszą się ze swoich prezentów  - czytamy na stronie Gangu.

W zbiórce brało kilkanaście osób i firm prywatnych, oraz Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu i Brzegowa Stacja Ratownictwa. Gang Maluchów dziękuje wszystkim darczyńcom. Udało się zebrać prawie 14 tysięcy złotych.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama