Light rain

18°C

Kołobrzeg

4 lipca 2022    |    Imieniny: Elżbieta, Malwina, Teodor
4 lipca 2022    
    Imieniny: Elżbieta, Malwina, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w bariery

Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze było  przyczyną zdarzenia, które miało miejsce po 14 na węźle Kołobrzeg  - Zachód, droga na Gościno. Kierujący lexusem wjeżdżał na rondo od strony Gościna i kierował się na zjazd w kierunku Koszalina. W wyniku nadmiernej prędkości uderzył w bariery energochłonne następnie znak i lampę i wylądował rowie. Na miejscu szybko zjawiły się służby ratunkowe. Strażacy z OSP Charzyno oraz PSP Kołobrzeg, policjanci z ruchu drogowego oraz załoga pogotowia. Mężczyzna wyszedł sam z pojazdu i nic mu nie jest. Został przebadany na miejscu. Droga na czas wyciągnięcia pojazdu będzie zablokowana. 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama