Clear Sky

29°C

Kołobrzeg

13 sierpnia 2022    |    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym
13 sierpnia 2022    
    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zamiast miejsca pamięci - miejsce spędzania czasu wolnego

Nie psy sikające pod "Dębami Pamięci" - choć można się tego było spodziewać - pokazują, jak bardzo nieudany jest wybór terenu pod to miejsce pamięci. Dziś, radni po raz kolejny będą rozstrzygać, czy stanie tu kontrowersyjny "Głaz katyński" (przeczytaj). Co ciekawe i o czym już pisaliśmy na portalu, w minioną niedzielę, dzieci i rodzice sami zdecydowali, jakiego Skweru Pionierów oczekują: nie miejsca pamięci - a miejsca spędzania wolnego czasu. Pojawiły się tam gry i zabawy, był dmuchaniec. Od dębów odgrodzono się taśmą. Miejsce było nasłonecznione, był teren utwardzony pod stosika dla dzieci - idealny teren na weekendową zabawę.

Tymczasem radni PiS proponują tu głaz poświęcony zbrodni katyńskiej. W konsultacjach mieszkańcy opowiedzieli się przeciwko takim działaniom. Wcześniej, radni chcieli, aby głaz znalazł się na cmentarzu. Jaki będzie kolejny finał batalii radni kontra mieszkańcy?

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama