Scattered Clouds

7°C

Kołobrzeg

18 maja 2022    |    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
18 maja 2022    
    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Potrącenie pieszej na pasach w Kołobrzegu

Chwilę po godzinie 7 rano doszło do potrącenia pieszej na przejściu dla pieszych na ulicy Jagiellońskiej w Kołobrzegu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta schodziła już z przejścia dla pieszych idąc w kierunku dworca, kierujący oplem mężczyzna jechał w kierunku Solnej. Prawdopodobnie jej nie zauważył i uderzył w nią. Na miejsce zadysponowano zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. 30 - letnią kobietę przewieziono do szpitala z urazem głowy i kolana trafiła do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Padający deszcz, mżawka, ciemno ubrani piesi czy niedoświetlone przejścia dla pieszych to najczęstsze powody potrąceń. Kierowcy noga z gazu, a piesi rozejrzyjcie się dobrze i postarajcie założyć na siebie jakiś element odblaskowy.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama