Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

29 czerwca 2022    |    Imieniny: Benita, Piotr, Paweł
29 czerwca 2022    
    Imieniny: Benita, Piotr, Paweł

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Trzy osoby straciły prawo jazdy za nadmierną prędkość

Jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych pozostaje nadmierna prędkość. Mimo zmian w Ustawie o Ruchu Drogowym które zaostrzają przewidziane kary za tego typu wykroczenia, w dalszym ciągu istnieją kierowcy którzy nie stosują się do ograniczeń prędkości – zwłaszcza w terenie zabudowanym.

We wtorek  funkcjonariusze kołobrzeskiej drogówki podczas pełnienia służby na DK11a zatrzymali do kontroli drogowej trójkę mieszkańców powiatu kołobrzeskiego, którzy kierując swoimi pojazdami w sposób znaczący przekroczyli dopuszczalną prędkość.
W terenie zabudowanym gdzie dopuszczalna prędkość wynosi 80 km/h poruszali się kolejno z prędkością 132, 140 oraz 144 km/h.

Każdy z kierujących za swoje „popisy” na drodze otrzymał mandat w wysokości 1500 złotych oraz 10 punktów karnych. Obligatoryjnie każdemu z nich zostało zatrzymane Prawo Jazdy na okres trzech miesięcy.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama