menu

Starosta nie zamierza zmieniać dyrektora

powiat,starosta,komentarzTomasz Tamborski jest zasmucony tym, że były dyrektor muzeum w odpowiedzi na ofertę współpracy, składa pisma o unieważnienie konkursu.


Starosta oferował byłemu dyrektorowi muzeum spotkanie i rozmowę na temat jego pracy w muzeum. Mieli spotkać się w lutym, ale na razie do Zarządu Powiatu wpłynął jedynie wniosek o unieważnienie konkursu. Tomasz Tamborski z przykrością przyjął taki fakt, nie zgadza się z argumentacją dyrektora. Jak mówi, nie zamierza zmieniać składu komisji, ani jej werdyktu. Dyrektorem muzeum został Aleksander Ostasz i jeszcze w tym tygodniu zostanie wprowadzony do muzeum.

Tomasz Tamborski informuje także, że dzięki spotkaniu z drogowcami, w Gościnie będzie stacjonował sprzęt Zachodniopomorskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich. Dzięki temu, możliwa będzie szybsza reakcja na niekorzystne warunki na drogach.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.