menu

Bezpieczne Walentynki FMS

FMS przeprowadzili akcję "Bezpieczne Walentynki", wręczając mieszkańcom prezerwatywy oraz ulotki z informacją o korzyściach z ich stosowania.


Akcja miała na celu promocję tej tradycyjnej metody antykoncepcji. - Żyjemy w XXI wieku, ale mimo to zbyt wiele osób ryzykuje, nie stosując żadnych zabezpieczeń. Wynika z tego szereg zagrożeń, z czego najpoważniejszymi są choroby przenoszone drogą płciową. Jedną z przyczyn zapewne jest brak informacji lub wstyd. Chcieliśmy w ten prosty i bezpośredni sposób zwrócić na to uwagę. Niektórzy ludzie byli bardzo zaskoczeni naszą akcją, ale nie zabrakło również rozmów, uśmiechów w życzliwej atmosferze. Przy okazji bardzo dobrze się bawiliśmy - opowiada Dennis Warcholak, przewodniczący FMS w Kołobrzegu.

 Polecamy więcej zdjęć w naszej bazie fotogalerii na informacje kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.