menu

Bal dla gimnazjalistów (foto)

W tym roku tradycyjnie już w sali konferencyjnej MOSiR odbył się bal karnawałowy dla gimnazjalistów. Jego organizatorem jest Młodzieżowa Rada Miasta.


Impreza jak co roku cieszyła się dużym zainteresowaniem młodzieży. Nad bezpieczeństwem imprezy czuwali rodzice i nauczyciele, reprezentujący poszczególne szkoły gimnazjalne. Na sukces imprezy niewątpliwy wpływ miała muzyka, przygotowana przez Bartka Grubeckiego, zaś gwiazdą wieczoru był zespół "Demesis", w którym występują uczniowie I LO im. Mikołaja Kopernika.

- Bal karnawałowy dla gimnazjalistów jest wspaniałą okazją do integracji międzyszkolnej dla młodych mieszkańców miasta, a ponadto wyjątkową możliwością zaprezentowania talentu i promowania kołobrzeskich zespołów, tworzonych przez młodzież. W moim przekonaniu jest to atrakcyjna i jedyna propozycja skierowana wyłącznie do uczniów gimnazjów - podkreśla Adrianna Byczkowiak, przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta.Polecamy więcej zdjęć w naszej bazie fotogalerii na informacje kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.