Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

29 czerwca 2022    |    Imieniny: Benita, Piotr, Paweł
29 czerwca 2022    
    Imieniny: Benita, Piotr, Paweł

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

DKF Sztorm w styczniu 2022

Drodzy kinomani, w styczniu zapraszamy na 5 seansów filmowych. Obejrzymy filmy: polski („Powrót do tamtych dni 5 stycznia), hiszpański kandydat do Oscara ( „Szef roku”  8 stycznia) węgierski,  („Im dalej w las tym więcej drzew” 12 stycznia), francusko-belgijski ("Titane" zdobywca Złotej Palmy, 19 stycznia) i niesamowity dokument "Truflarze"( Włochy/Grecja/USA, 26 stycznia). Po prostu kino światowe we jednym miejscu, oczywiście w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta.

Wszystkie seanse rozpoczynają się o godz.19.00.
Bilety: 15 zł (normalny), 13 zł (ulgowy/Karta Mieszkańca) do nabycia w kasie RCK i na kupbilecik.pl

Przypominamy o karnetach na DKF Sztorm. Dlaczego ?
1. Każdy seans obejrzycie w najniższej, możliwej cenie (10 zł/seans, gdy pojedynczy bilet ulgowy to koszt 13 zł a normalny: 15 zł).
2. Kupując karnet wybierzecie miejsce na sali kinowej, które w danym miesiącu czekać będzie tylko na Was (karnet jest kinową "miejscówką").
3. Zaoszczędzicie czas unikając oczekiwania w kolejce do kasy przed seansami.
Karnety nie są imienne, zatem jeśli z jakiś powodów nie będziecie mogli wybrać się na film, możecie użyczyć własny komuś innemu. Karnet bez trudu mieści się w portfelu - zawsze możecie mieć go ze sobą. To ważne, ponieważ wstęp na film będzie możliwy po okazaniu karnetu bileterowi.
Karnety dostępne są w godzinach otwarcia kasy RCK. Do zobaczenia w kinie!

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama