Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2022    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2022    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wypadek na Koszalińskiej, kierowca zmarł w szpitalu

Do zdarzenia doszło przed godziną 15 na ulicy Koszalińskiej w Kołobrzegu. Kierujący pojazdem marki Opel poruszający się w stronę miasta na wysokości osiedla przy jednostce wojskowej, z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał w prawo i uderzył w drzewo. Na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratunkowe. Około 60-letni kierowca bez oznak życia został wyciągnięty z pojazdu. Obecnie trwa reanimacja, ratownicy walczą w karetce o jego życie. Droga w kierunku Podczela jest zablokowana.

Wkrótce więcej informacji.

Aktualizacja: Kierowcy udało się w karetce przywrócić czynności życiowe, został zabrany do szpitala. Droga jest już przejezdna.

Aktualizacja (16:32): Kierowca opla zmarł w kołobrzeskim szpitalu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama