Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2022    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2022    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Akcja ratowników SAR na morzu

W sobotę około godziny 17 ratownicy z Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa w Kołobrzegu odebrali zgłoszenie o problemach zdrowotnych jednego z inspektorów przebywającym na niemieckim statku kontrolnym SEEADLER. Natychmiast jednostką SZKWAŁ ruszyli na pomoc. Statek z poszkodowanym znajdował się około 20 mil morskich od portu w Kołobrzegu. Mężczyznę zabrano na łódź ratowniczą i przetransportowano do kołobrzeskiego portu. Przy bazie SARu czekała już załoga pogotowia. Mężczyznę przekazano ratownikom medycznym i przewieziono do kołobrzeskiego szpitala na badania. Jak udało nam się ustalić jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

foto Paweł Depta

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama