Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2022    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2022    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Mercedes wjechał w drzewo, kierowcę wydobyli strażacy

W godzinach porannych doszło do wypadku w miejscowości Charzyno. Kierujący mercedesem wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Uderzenie było na tyle silne, że przybyli na miejsce strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego aby wydobyć z pojazdu kierowcę. Pierwsi na miejscu zdarzenia byli strażacy z OSP Charzyno, zabezpieczyli oni miejsce zdarzenia, wykonaniu dostępu do osoby poszkodowanej oraz udzielili jej kwalifikowanej pierwszej pomocy. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ZRM poszkodowany został przekazany ratownikom medycznym i przewieziony do kołobrzeskiego szpitala na badania. Na miejscu zdarzenia czynności wyjaśniające prowadziła Policja. Po około godzinie pojazd został odholowany.

Przypominamy synoptycy na dzisiejszy dzień oraz noc zapowiadają kolejne opady śniegu. Kierowcy zachowajcie ostrożność. Dziś na drogach powiatu doszło do kilku kolizji, a niektórzy kierowcy poranną podróż zakończyli w rowach. Do tematu jeszcze dziś powrócimy.

Fot. OSP Charzyno

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama