Scattered Clouds

15°C

Kołobrzeg

12 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Lech, Julian
12 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Lech, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

LPR na pomoc zadławionej dwulatce

To kolejna dziś interwencja medyków ze śmigłowca LPR. W Gościnie podczas obiadu zakrztusiła się dwuletnia dziewczynka i straciła oddech. Pierwsze czynności resuscytacyjne podjęli rodzice oraz personel internatu szkoły w Gościnie, gdzie przebywało dziecko. Na pomoc wezwano służby ratunkowe. Pierwsi dojechali strażacy-ochotnicy z Gościna. Po ich przyjeździe okazało się, że pierwsza pomoc okazała się skuteczna i dziewczynce  podano tlen. Na miejsce dojechała też karetka z ratownikami i jednocześnie lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Dziewczynkę w dobrym stanie przewieziono do szpitala.

Fot. OSP GOŚCINO

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama