Light rain

18°C

Kołobrzeg

4 lipca 2022    |    Imieniny: Elżbieta, Malwina, Teodor
4 lipca 2022    
    Imieniny: Elżbieta, Malwina, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Kryminalni odzyskali skradziony bagażnik
Policjanci pionu kryminalnego doprowadzili do zatrzymania mężczyzny, który ukradł bagażnik samochodowy. Do zatrzymania doszło tak szybko, że złodziej nie zdążył jeszcze ukryć skradzionego mienia, a właściciel zorientować się, że został okradziony. Dzięki sprawnej akcji funkcjonariuszy pokrzywdzony już cieszy się odnalezionym sprzętem.
 
Do kradzieży bagażnika doszło w minionym tygodniu. Sprzęt o wartości ponad 3 tysięcy złotych zniknął z pojazdu osobowego w gminie Ustronie Morskie, choć właściciel jeszcze nie wiedział, że został okradziony. Kołobrzescy funkcjonariusze w trakcie czynności operacyjnych wytypowali mężczyznę, który prawdopodobne posiada przy sobie skradzione mienie. Ich policyjna intuicja nie zawiodła, bo podejrzewany miał przy sobie bagażnik samochodowy i jedną tablice rejestracyjną. 53-latek przyznał się do kradzieży mienia. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama