Light rain

18°C

Kołobrzeg

4 lipca 2022    |    Imieniny: Elżbieta, Malwina, Teodor
4 lipca 2022    
    Imieniny: Elżbieta, Malwina, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Był poszukiwany, a w domu przechowywał pół kilograma narkotyków

Kołobrzescy policjanci z pionu kryminalnego zatrzymali poszukiwanego do odbycia kary sześciu miesięcy więzienia za przestępstwa przeciwko mieniu. W mieszkaniu 37-latka ujawnili ponad pół kilograma narkotyków. Zatrzymany usłyszał już zarzuty, a jego pobyt w więzieniu może się wydłużyć o 2 lata.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu, zatrzymali 37-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary blisko pół roku pozbawienia wolności za kradzieże. Jak wynikało z ustaleń mundurowych mężczyzna w zajmowanym mieszkaniu mógł posiadać substancje zabronione. W czasie przeszukania lokalu funkcjonariusze ujawnili ponad pół kilograma narkotyków m.in. marihuanę, metamfetaminę, kokainę oraz wagi i pojemniki do przechowywania środków zabronionych. Zatrzymany usłyszał zarzut dotyczący posiadania narkotyków i trafił do zakładu karnego, gdzie może spędzić dodatkowe 2 lata.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama