Light rain

18°C

Kołobrzeg

4 lipca 2022    |    Imieniny: Elżbieta, Malwina, Teodor
4 lipca 2022    
    Imieniny: Elżbieta, Malwina, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Motocyklem 152 km/h w obszarze zabudowanym
Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Kołobrzeg zatrzymali do kontroli kierującego motocyklem. Powodem była nadmierna prędkość, którą kierujący znacznie przekroczył i to w obszarze zabudowanym. Za złamanie przepisów został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych i 10 punktów, a jego prawo jazdy zatrzymano na okres 3 miesięcy.

Policjanci z kołobrzeskiej drogówki pełniąc służbę z wykorzystaniem laserowego miernika, dokonali pomiaru prędkości osoby przemieszczającej się motocyklem. Mężczyzna jadąc ul. Europejską w Kołobrzegu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 70 km/h poruszał się ponad dwukrotnie szybciej. Za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o 82 km/h został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych oraz 10 punktów. W związku z popełnionym wykroczeniem drogowym kierującemu zatrzymano także uprawnienia do kierowania na okres trzech miesięcy.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama