Light rain

18°C

Kołobrzeg

4 lipca 2022    |    Imieniny: Elżbieta, Malwina, Teodor
4 lipca 2022    
    Imieniny: Elżbieta, Malwina, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Spokojna noc sylwestrowa służb w Kołobrzegu

Jak udało nam się dziś ustalić, noc minęła dla kołobrzeskich służb spokojnie. Jak poinformowała Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego, zespoły ratownictwa medycznego w regionie udzieliły pomocy 420 razy (w analogicznym okresie rok wcześniej tych interwencji było więcej, bo aż 600). Ratownicy medyczni, pielęgniarki i lekarze byli najczęściej wzywani do osób będących pod wpływem alkoholu, które doznały urazów głowy i kończyn na skutek upadku.

Kołobrzescy strażacy odnotowali tylko 3 interwencje, jeden fałszywy alarm w hotelu i dwa pożary śmietników. Jeden z nich miał miejsce na ulicy Kupieckiej (foto) , do śmietnika na papier, ktoś wrzucił  niewypaloną do końca wyrzutnię fajerwerków.

Policjanci nie odnotowali żadnych kryminalnych wydarzeń, jak to w sylwestra najwięcej interwencji dotyczyło zakłócania ciszy nocnej. Pierwszy mandat z nowego taryfikatora w wysokości 800 zł otrzymał kierowca, który dość znacznie przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym.  W Ustroniu Morskim policjanci zatrzymali kierującego bez uprawnień.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama