Broken Clouds

6°C

Kołobrzeg

18 kwietnia 2024    |    Imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław
18 kwietnia 2024
    Imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Oferta pracy - kasjer biletowy

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu poszukuje osoby chętne  do pracy na molo.
Jeśli jesteś osobą otwartą, posiadasz umiejętności pracy w zespole oraz masz doświadczenie w obsłudze klienta to czekamy właśnie na Ciebie.

1. Kasjer Biletowy
Termin pracy: od 29.04.2022 r. do 17.10.2022 r.
Forma zatrudnienia - umowa zlecenie.

Wymagania niezbędne:
- wykształcenie minimum średnie,
- umiejętność pracy w zespole,
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub w obsłudze klienta,
- odpowiedzialność, samodzielność, rzetelność, zaangażowanie w pracę.

Zakres obowiązków:
- sprzedaż biletów w kasie biletowej,
- obsługa programu sprzedażowego,
- realizacja płatności gotówkowych oraz bezgotówkowych,
- przygotowywanie raportów oraz rozliczeń kasowych,
- udzielanie informacji o cenach i rodzajach biletów.

Oferujemy:
- atrakcyjne zarobki,
- dobrze przygotowane stanowisko pracy,
- wstępne przeszkolenie,
- wsparcie techniczne.

2. Pracownik Obsługi Wejść na Molo
Termin pracy: od 29.04.2022 r. do 15.10.2022 r.

- komunikatywność,
- samodzielność,
- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
- dyspozycyjność.

- obsługa bramek wejściowych na molo,
- dbanie o płynność ruchu,
- nadzór nad biletomatami,
- udzielanie informacji zainteresowanym klientom.

Oferujemy:

Kontakt tel. 94 35 51 305 od poniedziałku do piątku w godz. 07:00 – 15:00.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: marketing@mosir.kolobrzeg.pl lub osobiste złożenie dokumentów w sekretariacie siedziby MOSiR, ul. Łopuskiego 38, 78-100 Kołobrzeg do dnia 8.04.2022 r.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019, poz. 1781)”.

Inne informacje:
kandydaci spełniający wymagania formalne, określone w ogłoszeniu zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie kolejnych etapów naboru. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.