Overcast Clouds

14°C

Kołobrzeg

23 września 2023    |    Imieniny: Tekla, Bogusław
23 września 2023    
    Imieniny: Tekla, Bogusław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

 półkolonie kołobrzeg

Bałtycki Hufiec Morski ZHP w Kołobrzegu zaprasza dzieci do wspólnej zabawy podczas wakacyjnych półkolonii organizowanych w oparciu o metodę harcerską.

Zdajemy sobie sprawę, że wielu Rodziców pracuje w branżach obsługujących turystów i nie mają co zrobić z własnymi dziećmi w okresie wakacyjnym. Wiadomo, że chcieli by uchylić im nieba, ale praca... dlatego wyszliśmy naprzeciw potrzebom i w sierpniu nasi instruktorzy pomogą Rodzicom.

Przygotowaliśmy dla dzieci ze szkół podstawowych moc atrakcji w formie trzech pięciodniowych turnusów (a jeśli będziemy widzieli zapotrzebowanie uruchomimy czwarty turnus). Zajęcia będą swego rodzaju połączeniem harcerskiego biwaku z kolonią, jaką wszyscy kojarzą. Stawiamy głównie na przebywanie na świeżym powietrzu, to też z sali gimnastycznej (nasze główne lokum) będziemy korzystali jedynie rano podczas schodzenia się dzieciaczków i po obiedzie, gdy czas je odebrać. Pozostały program będzie w plenerze. W pomieszczeniu może nas zatrzymać jedynie wichura, bo na mały deszcz rada jest prosta - płaszczyk, kaloszki i świetnej zabawy ciąg dalszy...  
Dzieci wezmą udział w wycieczce do Trzęsacza – Pobierowa lub do Wioski Hobbistów W Sierakowie (w zależności od turnusu). Zaprzyjaźnią się z piratami oraz wezmą udział w warsztatach żeglarsko - linowych. Oczywiście nie zabraknie kilku gier terenowych oraz plażowania.

A poza zapewnieniem dzieciakom opieki i doskonałej zabawy mamy jeszcze jeden ukryty cel. Zrobimy wszystko by tak im się spodobały, by we wrześniu sami chcieli wstąpić w szeregi naszych drużyn.

Po bardziej szczegółowe informacje zapraszamy na nasz profil https://www.facebook.com/zhpkolobrzeg


WSTĘPNE ZGŁOSZENIA:
https://forms.office.com/r/UFBCpmxDbH

Rezerwacji miejsca należy dokonać poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego (link poniżej). Po przesłaniu zgłoszenia otrzymają Państwo w ciągu 2-3 dni roboczych potwierdzenie wolnego miejsca oraz kartę kwalifikacyjną, należy wówczas dokonać wpłaty, która jest ostateczną rezerwacją.

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama