menu

Starosta o dietach za złotówkę

powiat,kołobrzeg,tamborskiTomasz Tamborski odnosi się do starań radnego Zawadzkiego w sprawie wprowadzenia diet za złotówkę, ale również o słynnej już rury na plaży.


Starosta wskazuje, że są już takie standardy w niektórych samorządach, na przykład w Skandynawii, gdzie praca społeczna nie jest wynagradzana, ale co do pomysłu radnego Zawadzkiego odsyła do niego samego. Komentuje również sprawę, która dotarła także do Starostwa Powiatowego, czyli słynną rurę, którą do morza docierała nie tylko deszczówka. Więcej w materiale video.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.