menu

Tamborski: dostaliśmy wezwanie

powiat,kołobrzeg,tamborskiStarosta nie ukrywa, że otrzymał wezwanie z żądaniem przeprosin od byłego dyrektora muzeum. Poszło o jego wypowiedź o kartonach...


Tomasz Tamborski informował już o byłym dyrektorze, który wynosił z muzeum bez wiedzy Aleksandra Ostatsza - dyrektora muzeum, jakieś kartony. Sprawą zajęła się również policja, która zakończyła sprawę. Jak mówi starosta, były pracownik twierdzi, że wynosił rzeczy należące do Towarzystwa Przyjaciół Muzeum. Starosta zastanawia się, po co były wynoszone rzeczy organizacji, która w muzeum ma swoją siedzibę, a ponadto nic miał nie wiedzieć o tym prezes towarzystwa - dr Hieronim Kroczyński. Tamborski przyznaje, że otrzymał już wezwanie do przeprosin od byłego dyrektora, które jest obecnie poddawane analizie prawnej. Więcej w materiale video.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.