menu

Starosta: działamy odpowiedzialnie

powiat,kołobrzeg,tamborskiTomasz Tamborski tłumaczy procedurę sprawdzania ważności planu w Gminie Kołobrzeg przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Koszalinie.


Temat planu gminy Kołobrzeg powraca. Jak mówi starosta, we współpracy z wójtem Włodzimierzem Popiołkiem, uzyskiwane jest potwierdzenie możliwości wydawania pozwoleń po tym, gdy zakwestionował to wojewoda. Tomasz Tamborski komentuje także temat otwarcia mostu i fakt, że nie spotkał tam radnego Krzysztofa Plewko, współpracę z gminą Dygowo oraz temat dr hab. Danuty Jabłońskiej, która napisała skargę na konkurs na dyrektora muzeum. Jest już potwierdzone, że ktoś taki nie istnieje.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.