menu

Tamborski: most się nie zawali (video)

powiat,tamborskiStarosta wyjaśnia kwestie związane z odbiorem mostu na Parsęcie. Według niego, obiekt został zbudowany dobrze i na pewno nie zawali się.


28 lutego o godzinie 12.00 zostanie wreszcie otwarty most na I etapie obwodnicy. Jak mówi Tomasz Tamborski, procedura odbioru inwestycji w porcie jest złożona i wykonuje ją Powiatowy oraz Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego. Most został odebrany, a dokumenty muszą się uprawomocnić.

Ze starostą rozmawiamy także o projekcie nowego konkurencyjnego dla Ronda Znakomitego Przywódcy rondzie przy bindażu, a także podsumowujemy Perły Powiatu. Więcej w materiale video.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.