menu

Tamborski: powiat nie wstąpi do KLOT

tamborski,powiatStarosta Tomasz Tamborski wyklucza, aby Powiat Kołobrzeski przystąpił do mającej powstać Kołobrzeskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.


Tamborski krytycznie podchodzi do utworzenia KLOT i tak jak powiat nie przystąpił do LOT, tak i nie zamierza przystępować do KLOT. Starosta komentuje wydarzenia na budżetowej sesji Rady Miasta, przypominając, że powiat budżet uchwalił już na koniec roku. Ze starostą rozmawialiśmy także na temat pozwoleń na budowę w gminie Kołobrzeg oraz o nowy dyrektorze muzeum.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.