menu
Ogłoszenia ***  Znaleziona karta płatnicza   (Inne)  ***  !! Turkiye Kebab Dźwirzyno Zatrudni !!  (Dam Pracę)  ***  Sprzedawcę do sklepu z odzieżą  (Dam Pracę)  *** 

Tamborski pozytywnie o rezygnacji Kiginy

tamborski, komentarz, powiat, kołobrzegStarosta nie ukrywa, że nie rozpacza po tym, jak Sławoj Kigina złożył mandat. Nie zamierza przyjmować też pieniędzy, które chciał mu przelać radny.


Tomasz Tamborski komentuje wydarzenia z ostatniej sesji Rady Powiatu. Cieszy się z uchwalonego budżetu i poparcia radnych SLD. Odpowiada również na pytanie, co robią radni Rady Miasta, którzy pracują w starostwie, a jednocześnie uczestniczą w obradach rady czy pracach komisji. Starosta informuje także o konkursie na dyrektora Muzeum Oręża Polskiego. Odbędzie się on 14 stycznia.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.