menu

Będą wybory na starostę? (video)

powiat,kołobrzeg,tamborskiW ramach dyskusji o jednomandatowych okręgach wyborczych, Tomasz Tamborski jest zwolennikiem wprowadzenia wyborów bezpośrednich na starostę.


Starosta uważa, że bezpośrednie wybory w powiecie na urząd starosty byłyby najlepszym rozwiązaniem dla powiatów i znacznie usprawniły ich działalność. Z Tomaszem Tamborskim rozmawiamy także o utworzeniu nowej grupy rybackiej, która ma usprawnić wydatkowanie środków unijnych, a także o budowie dróg.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.