menu

Starosta: skansen bez zmian (video)

tamborski,powiatTomasz Tamborski odnosi się do pomysłu przeniesienia Skansenu Morskiego znad Kanału Drzewnego nad Parsętę. Jego zdaniem, to niemożliwe.


Chodzi o dyslokację okrętów i dostawienie kolejnego, klasy Kobben. Według starosty, nawet jeśli taki projekt udałoby się zrealizować pod kątem inżynieryjnym, to podstawowym problemem jest bariera finansowa. Ani Muzeum Oręża Polskiego, ani powiat, takich środków nie mają.

Ze starostą rozmawiamy także o kołobrzeskich "Pegazach", jak i o ostatnim słynnym głosowaniu na Komisji Spraw Społecznych Rady Powiatu. Według starosty, liczba głosów nie była równa.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.