menu

Po co staroście areszt? (video)

powiat,tamborskiW piwnicach Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie znajdują się drzwi z dawnego aresztu. Okazuje się, że powiat postanowił je wykorzystać.


Tomasz Tamborski jest zwolennikiem odtworzenia elementów związanych z siedzibą Urzedu Bezpieczeństwa w empirycznym pałacyku, obecnie Pałacu Braunschweigów, w której znajduje się m.in. dyrekcja Muzeum Oręża Polskiego. Okazuje się, że w piwnicach muzeum powstanie pokój przesłuchań oraz cela z drzwiami, które obecnie znajdują się w budynku PCPR przy ul. Kamiennej. Natomiast już w sobotę 9 maja w kołobrzeskim muzeum odbędzie się wernisaż wystawy „Wrogowie Polski Ludowej. Konspiracja antykomunistyczna na Pomorzu Zachodnim 1945-56".

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.