Light rain

18°C

Kołobrzeg

4 lipca 2022    |    Imieniny: Elżbieta, Malwina, Teodor
4 lipca 2022    
    Imieniny: Elżbieta, Malwina, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Nagrody prezydenta za wyniki w nauce przyznane

Dziś w Regionalnym Centrum Kultury, uczniowie kołobrzeskich szkół podstawowych otrzymali nagrody Prezydenta Miasta Kołobrzeg, za osiągnięcia w nauce. Nagrody I i II stopnia odebrało łącznie 39 najzdolniejszych uczniów, za wyniki w nauce i wysokie pozycje w konkursach przedmiotowych. Te pierwszego stopnia w wysokości 1000 zł otrzymała dwójka uczniów. Uczennica Szkoły Podstawowej nr 9 - laureatka Konkursu Chemicznego zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty ze średnią ocen 5.44 oraz uczeń Szkoły Podstawowej nr 3 laureat Konkursu Historycznego zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty ze średnią ocen 5.53. Wszystkim nagrodzonym gratulacje składała prezydent miasta Anna Mieczkowska.

 

Placówka

Nagroda indywidualna

I stopnia

II stopnia

SP 1

-

4

SP 3

1

3

SP 4

-

5

SP 5

-

1

SP 6

-

12

SP 7

-

3

SP 8

-

3

SP 9

1

4

PSP "Morska Kraina"

-

2

RAZEM - ilość nagrodzonych uczniów

2

37

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama