Light rain

18°C

Kołobrzeg

4 lipca 2022    |    Imieniny: Elżbieta, Malwina, Teodor
4 lipca 2022    
    Imieniny: Elżbieta, Malwina, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Ogólnopolski Zlot Szlakiem Przewodników Turystyki Kolarskiej

W piątek 17 czerwca 2022 roku na Stadionie Lekkoatletyczny im. Michała Barty w Kołobrzegu zakończył się 62. Ogólnopolski Zlot Szkoleniowy Przodowników Turystyki Kolarskiej.

Organizatorem zlotu było Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział Wojskowy w Kołobrzegu. Na kilkudniowy zlot przybyło do Kołobrzegu ponad 550 osób z całej Polski oraz grupa z Ukrainy. Patronat honorowy nad zlotem objęli m.in.: Prezes Zarządu Głównego PTTK Jerzy Kapłon oraz Przewodniczący Komisji Turystyki Kolarskiej ZG PTTK Marek Koba. Impreza rekreacyjno-sportowa realizowana była przy współpracy wielu instytucji, w tym: Urzędu Marszałkowskiego, Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu oraz zaprzyjaźnionych urzędów z terenu powiatu. Celem zlotu było popularyzowanie turystyki rowerowej jako formy czynnego wypoczynku, integracja środowiska turystów kolarzy, promowanie atrakcyjnych turystycznie miejsc Pomorza Zachodniego oraz wymiana doświadczeń turystów i członków PTTK z całej Polski. Dla uczestników przygotowano mnóstwo atrakcji, w tym liczne konkursy z nagrodami. Na zakończenie zlotu wręczone zostały nagrody oraz puchary dla uczestników imprezy. W ceremonii rozdania nagród wziął udział wicestarosta kołobrzeski Jacek Kuś.

Zdjęcia: Jacek Kornatowski

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama