Broken Clouds

29°C

Kołobrzeg

28 czerwca 2022    |    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz
28 czerwca 2022    
    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Od czego jest zakaz ruchu? Od tego, żeby sobie jeździć...

Zjazd z ulicy Towarowej na Morską kończy się znakiem B-1 "zakaz ruchu w obu kierunkach". Pomimo, że zmiana organizacji ruchu obowiązuje już jakiś czas i dotyczy ona także osób niepełnosprawnych prowadzących pojazdy mechaniczne, spora część kierowców niewiele robi sobie z tego ograniczenia. Szczególnie turyści udają, że znaku nie widzą i wjeżdżają sobie do portu, choć powinni jechać przez ulicę Cichą i stamtąd skręcać w ulicę Morską. Zapewne w okresie sezonu takie przypadki będą nagminne. Ciekawe co na to nasze służby i autorzy tej zmiany w organizacji ruchu...


Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama