Light rain

18°C

Kołobrzeg

4 lipca 2022    |    Imieniny: Elżbieta, Malwina, Teodor
4 lipca 2022    
    Imieniny: Elżbieta, Malwina, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Będzie biuro paszportowe w Kołobrzegu

Powracamy do tematu utworzenia biura paszportowego w Kołobrzegu. Nie tak dawno rozmawialiśmy o tym ze starostą w audycji "Wokół Powiatu" (zobacz). - Dziś, podczas spotkania w Ministerstwie Infrastruktury dotyczącego przebudowy sieci kolejowej i optymalnego rozwiązania dla Kołobrzegu, miałem również okazję porozmawiać z sekretarzem stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Pawłem Szefernakerem. Poruszyłem problem braku biura paszportowego w naszym powiecie i apelu, który niedawno skierowałem w tej sprawie. Chcę przekazać dobrą wiadomość dla mieszkańców. Wniosek spotkał się z dużym zrozumieniem ze strony pana ministra, który pochodzi przecież z naszego regionu. Otrzymałem informację, że takie biuro zostanie przywrócone w Kołobrzegu. Kolejne kroki i szczegóły funkcjonowania będziemy uzgadniać z wojewodą zachodniopomorskim - na gorąco po spotkaniu mówi nam starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama