Light rain

18°C

Kołobrzeg

4 lipca 2022    |    Imieniny: Elżbieta, Malwina, Teodor
4 lipca 2022    
    Imieniny: Elżbieta, Malwina, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Ile słupków można zamontować na odcinku 250 metrów? Znamy odpowiedź...

Wracamy do tematu, o którym napisaliśmy w zeszłym tygodniu (był nielegalny parking, już go nie ma, są słupki). Dziś ponownie odwiedziliśmy to miejsce. Na ulicy Morawskiego po obu stronach drogi na odcinku 250 metrów, firma zajmująca się oznakowaniem dróg kończy montować 250 słupków! Wszystko po to by zakończyć nielegalne parkowanie w tym miejscu. Pomijamy fakt, że najczęściej parkowali tam pracownicy pobliskich obiektów hotelowych, gdyż na terenie hoteli nie ma miejsc dla pracowników. Nakładano tam mandaty na nielegalnie parkujących, teraz ani miejsc do parkowania, ani pieniędzy w budżecie z mandatów.

Sprawdziliśmy w sklepach specjalistycznych koszt jednego takiego słupka waha się od 90 do 140 złotych, w zależności od pokrycia, długości. Przyjmując, że jeden kosztuje 100 zł, to montaż 250 sztuk daje już kwotę 25 tyś zł. Do tego należało by dodać koszt usługi montażu. Wyjdzie całkiem spora suma. Firma, która zajmuje się oznakowaniem dróg ma podpisaną z miastem umowę na kwotę 750 tys zł.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama