Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

29 czerwca 2022    |    Imieniny: Benita, Piotr, Paweł
29 czerwca 2022    
    Imieniny: Benita, Piotr, Paweł

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Policjanci uratowali życie 23-latkowi

Policjanci z Posterunku Policji w Dźwirzynie uratowali życie mężczyzny, który próbował popełnić samobójstwo. Dzięki ich zdecydowanej i szybkiej reakcji 23-latek nie targnął się na własne życie i został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu specjalistycznej pomocy medycznej.

St. asp. Eugeniusz Filipiak i mł. asp. Bartosz Ignaczak – dzielnicowi z Posterunku Policji w Dźwirzynie interweniowali w sprawie zgłoszenia próby samobójczej w jednej spod kołobrzeskich miejscowości. Funkcjonariusze w obliczu zagrożenia życia i zdrowia natychmiast ruszyli pod wskazany adres. Na miejscu, przez okno zauważyli młodego mężczyznę, który na szyi miał zawiązany sznur, a jego drugi koniec przymocowany był do belki wystającej za budynek. Bez chwili zastanowienia wbiegli do mieszkania. Drzwi pomieszczenia, w którym przebywał niedoszły samobójca, były zamknięte na klucz i zdemontowano w nich klamkę. Policjanci wyrwali drzwi z zawiasów i rzucili się w kierunku, mającego już zamiar skakać z okna, mężczyzny. Niewiele brakowało, by doszło do tragedii. Mundurowi zadbali o bezpieczeństwo 23-latka do czasu przyjazdu ratowników medycznych. To dzięki ich zdecydowanej, szybkiej i profesjonalnej reakcji mężczyzna żyje.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama