Scattered Clouds

15°C

Kołobrzeg

12 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Lech, Julian
12 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Lech, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Ruszyły aukcje WOŚP!

Już można licytować przedmioty przekazane dla kołobrzeskiego sztabu w ramach 30. Finału WOŚP. Wśród licytacji znajdziemy: torbę tenisową z autografem Agnieszki Radwańskiej, koszulkę z autografem Jerzego Dudka, piłkę z autografem Marcina Gortata, czy  maszynę do pisania Continental z piękną historią i inne. Na bieżąco na portalu allegro będą pojawiały się nowe licytacje tj.: udział w rajdzie zabytkowych aut, zimowy offroad zabytkowymi pojazdami wojskowymi, vouchery, złote serduszko, vouchery i inne. Koniecznie śledźcie facebook – WOŚP KOŁOBRZEG - facebook.com/wospkolobrzeg/ i stronę allegro - https://allegro.pl/uzytkownik/WOSP_Kolobrzeg. Aukcję prowadzone są za pośrednictwem portalu allegro i trwają do 31 stycznia br.

Wciąż można wesprzeć kołobrzeski sztab WOŚP przekazując na licytacje przedmioty i usługi. Mile widziane zarówno ciekawe gadżety, drobne fanty rzeczowe, kolekcjonerskie, jak również vouchery na różne usługi. Zapraszamy do współpracy i kontaktu z Maciejem Mądrowskim pod numerem 502 123 192. 30. Finał WOŚP odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama