Scattered Clouds

15°C

Kołobrzeg

12 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Lech, Julian
12 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Lech, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Więcej wydanych praw jazdy w 2021 roku

Wydział Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Kołobrzegu jest jednym z najbardziej obleganych wydziałów w urzędzie.

- Co roku wydział załatwia tysiące spraw związanych z obsługą właścicieli pojazdów oraz wydawaniem dokumentów potwierdzających uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Epidemia koronawirusa oraz okresy kiedy Wydział Komunikacji działał w ograniczonym zakresie, niestety znacznie wydłużyły kolejkę oczekujących klientów i czas załatwiania formalności. Mimo to pracownicy wydziału starali się, aby było to jak najmniej odczuwalne dla mieszkańców - mówi starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Jak wynika ze sprawozdania przygotowanego przez naczelnika Wydziału Komunikacji Małgorzatę Chrzanowską w roku 2021:
- wydanych zostało 1916 praw jazdy (w roku 2020  – 1636),
- zarejestrowano na stałe 6183 aut w powiecie (w roku 2020 – 4635),
- wyrejestrowano 926 pojazdów (w roku 2020 – 738),
- udzielono 7 zezwoleń na wykonanie zawodu przewoźnika drogowego rzeczy (w roku 2020 – 2).

Ponadto Wydział Komunikacji w ubiegłym roku przeprowadził 11 kontroli w Ośrodkach Szkolenia Kierowców oraz 6 kontroli w Stacjach Kontroli Pojazdów, działających na terenie naszego powiatu.

Poniżej wykaz stacji kontroli pojazdów działających na terenie naszego powiatu:
https://www.spkolobrzeg.finn.pl/bipkod/15613627

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama