Scattered Clouds

15°C

Kołobrzeg

12 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Lech, Julian
12 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Lech, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zderzenie auta z pociągiem, kierująca przeżyła

Nocy pociąg relacji Kołobrzeg - Kraków Główny ("Ustronie" TLK 83170) nie miał tym razem szczęścia na szlaku. Z Kołobrzegu wyjechał punktualnie. Zatrzymał się na stacji w Ustroniu Morskim, a potem kierował się na Koszalin. Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Borkowice, kobieta kierująca samochodem osobowym wjechała na tory wprost pod jadący pociąg. Lokomotywa wyrzuciła auto z przejazdu. Na szczęście, kierowcy nic poważnego się nie stało. Szlak na odcinku od Koszalina do Kołobrzegu był zamknięty. Wieczorne Pendolino przyjechało do Kołobrzegu z opóźnieniem, jadąc objazdem przez Białogard.

Fot. Adam Wójcik, Twojeinfo24.pl


Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama