Scattered Clouds

15°C

Kołobrzeg

12 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Lech, Julian
12 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Lech, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Jacek Woźniak dyrektorem Sanepidu

Tradycyjnie, obserwując rozwój karier zawodowych naszych radnych, powracamy do radnego Jacka Woźniaka, który właśnie obejmuje nowe stanowisko pracy w administracji publicznej. W ubiegłym roku, były przewodniczący Rady Miasta Kołobrzeg złożył wypowiedzenie z pracy w Polskiej Żegludze Bałtyckiej. Teraz, będzie pracował na odpowiedzialnym stanowisku p.o. dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, ale w Koszalinie. Od kilku tygodni krążyły plotki, że Woźniak ma szefować stacji kołobrzeskiej, ale informacje te nie potwierdziły się. Zapytaliśmy radnego, czy ma kwalifikacje do pracy w Sanepidzie, stwierdził, że poza doświadczeniem na kierowniczych stanowiskach, ma również skończone studia podyplomowe, które uprawniają go do pracy w takich instytucjach.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama