Scattered Clouds

7°C

Kołobrzeg

18 maja 2022    |    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
18 maja 2022    
    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


pijana nietrzezwa policja pogotowie promile kołobrzeg

Trzech zdarzeń jednego dnia z udziałem nietrzeźwych uczestników ruchu jeszcze w tym roku nie odnotowaliśmy. Po godzinie 18 na parkingu jednego z marketów wydarzyła się nietypowa sytuacja. Kierowca busa wyjeżdżał z parkingu, a koło jego samochodu upadła kobieta jadąca na rowerze. Mężczyzna zatrzymał pojazd, sprawdził czy wszystko w porządku, w miedzy czasie zjawił się kolejny kierujący, który zmierzał do swojego pojazdu. Okazał się nim strażak ochotnik z Siemyśla. To on chciał udzielić pomocy rowerzystce, ponieważ upadając roztrzaskała sobie nos. Kobieta nie chciała dać sobie pomóc i próbowała ponownie wsiąść na rower. Wezwano na miejsce policję oraz załogę pogotowia. Kobieta została przebadana, ale nie chciała współpracować zarówno z ratownikami jak i policją. Po trzykrotnej próbie dmuchnięcia w alkomat, okazało się dlaczego. Kobieta wydmuchała magiczną liczbę 2 promili. To druga już kobieta z takim wynikiem...

Na rowerzystkę nałożono mandat karny.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama