Scattered Clouds

7°C

Kołobrzeg

18 maja 2022    |    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
18 maja 2022    
    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


wypadek droga s6 policja straż pożarna pogotowie kolizja nietrzeźwa pijany

Około 15 doszło dziś do kolejnego zdarzenia w Kołobrzegu. Kierująca pojazdem osobowym marki BMW, zjeżdżała z drogi S6 na węźle Kołobrzeg - Wschód, niestety nie zapanowała nad swoim pojazdem skosiła jeden znak wjechała do rowu raz koziołkując zatrzymała się około 40 metrów dalej. Pojazd jest dość mocno uszkodzony. Na miejsce zadysponowano służbę drogową, która zabezpieczyła wjazd i oznakowała drogę S6, 2 radiowozy policji, 2 zastępy straży pożarnej oraz zespół ratownictwa medycznego. Przy pomocy strażaków udało się wydobyć kierującą z pojazdu. Z obrażeniami ciała została przewieziona do kołobrzeskiego szpitala. Podczas rutynowej kontroli trzeźwości policjantom alkomat wskazał prawie 2 promile. Aby dokładnie określić jej stan trzeźwości w szpitalu zostanie jej pobrana krew do dalszych badań. Droga jest już przejezdna, a postępowanie wyjaśniające prowadzą policjanci z kołobrzeskiej komendy.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama