Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

29 czerwca 2022    |    Imieniny: Benita, Piotr, Paweł
29 czerwca 2022    
    Imieniny: Benita, Piotr, Paweł

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

potrącenie wypadek kolizja policja kołobrzeg

Do potrącenia doszło dziś około południa, na przejściu dla pieszych z przejazdem rowerowym. Na ulicy 6 Dywizji Piechoty zaraz za zjazdem z ronda w kierunku cmentarza kierujący peugeotem nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo przejeżdżającym rowerzystom na tym przejściu. W wyniku czego doszło do uderzenia w jadącego rowerzystę. 43- letni mężczyzna wpadł na przednią szybę pojazdu i odbił się od niej spadając na ziemię. Świadkowie zdarzenia natychmiast wezwali służby ratunkowe, a jedna z kierujących użyczyła folii termicznej do przykrycia poszkodowanego. Na miejscu niezwłocznie zjawiła się załoga z ratownikami. Mężczyznę zbadano w karetce, według naszych ustaleń, nie wymagał przewiezienia do szpitala. Kierujący, który potrącił rowerzystę był trzeźwy, tłumaczył, że zaparowały mu okulary i nic nie widział.

Za to po badaniu alkomatem, u rowerzysty okazało się, że  wykazał  on 1.3 promila. Mandaty otrzymali zarówno kierujacy pojazdem jak i rowerzysta. 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama