Scattered Clouds

7°C

Kołobrzeg

18 maja 2022    |    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
18 maja 2022    
    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


covid19 szczepienia dzieci

Urząd Miasta w Kołobrzegu informuje, że od wtorku 14 grudnia 2021 roku można rejestrować dzieci w wieku 5-11 lat na szczepienia przeciwko COVID-19. Szczepienia rozpoczną się w czwartek 16 grudnia 2021 r. Rejestracja odbywa się za pośrednictwem infolinii (989), Internetowego Konta Pacjenta lub bezpośrednio w punkcie szczepień. Kwalifikacji do szczepienia dokonuje lekarz, na 100 % taka osoba kwalifikuje w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu (tel. 536 328 727) oraz w Specjalistycznej Wojskowej Przychodni Lekarskiej przy ul. Jedności Narodowej (tel. 780 148 989).

Konto dziecka jest przypisane do konta rodziców, opiekunów w IKP (ale tylko, jeśli dziecko jest zgłoszone w ZUS do ubezpieczenia społecznego dorosłego). Dziecka szukamy w zakładce „Konta Twoich dzieci”.

Podawanym preparatem jest szczepionka COMIRNATY firmy Pfizer w dawce 1/3 dawki dla dorosłych (1 ml). Drugie szczepienie nastąpi po 21 dniach.

W trakcie kwalifikacji i szczepienia z dzieckiem musi przebywać opiekun prawny lub upoważniona na piśmie osoba dorosła.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama