Scattered Clouds

7°C

Kołobrzeg

18 maja 2022    |    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
18 maja 2022    
    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


TONĄCY RATOWNIK SAR BSR PSP POLICJA ZRM POGHOTOWIE BAŁTYK

Około 3:00 dzisiejszej nocy na numer alarmowy 112 wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który wpadł do morza przy głowicy molo. Pierwszy zauważył go ochroniarz. Rzucił on mężczyźnie koło ratunkowe, ale niestety nie miał jak wyciągnąć go z wody, wtedy natychmiast powiadomił on służby ratunkowe. Na miejsce zadysponowano pogotowie, straż pożarną, policję i ratowników z Brzegowej Stacji Ratownictwa. Po kilku chwilach na molo zjawiły się wszystkie służby i natychmiast przystąpiono do wyciągnięcia 52 - latka z wody. Został on zabezpieczony kocami oraz folią termiczną i przetransportowany na noszach do karetki. W stanie hipotermii został przewieziony do koszalińskiego szpitala na SOR. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Gdyby nie obecność ochroniarza i jego czujność nikt by nie usłyszał wołania o pomoc tonącego.

fot. Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama