Scattered Clouds

7°C

Kołobrzeg

18 maja 2022    |    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
18 maja 2022    
    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


pożar straż pożarna kołobrzeg osp psp

W okolicach godziny 19 skumulowały się interwencje kołobrzeskich strażaków. Spore siły z gminy wysłano do pożaru domku letniskowego w miejscowości Kędrzyno, w tym samym momencie wpłynęło zgłoszenie o pożarze altany na ogrodach działkowych znajdujących się przy ulicy 6 Dywizji Piechoty. Do tego zdarzenia zadysponowano OSP Gościno i Ustronie Morskie. Kilka minut zajęła lokalizacja pożaru ponieważ nie było dokładnych informacji o miejscu zdarzenia. Gdy zastępy dojechały do miejsca, okazało się, że pali się skład drewna, obok wędzarni. Zarówno wędzarnia jak i skład  znajdowały się w pobliżu altany, która również mogła zając się ogniem. Na szczęście szybka akcja gaśnicza strażaków nie dopuściła do większych strat. To kolejne już zdarzenie, które powstało od pozostawionych bez opieki domowych wędzarni.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama