Scattered Clouds

7°C

Kołobrzeg

18 maja 2022    |    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
18 maja 2022    
    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


wypadek kołobrzeg policja zdarzenie nietrzezwy

W sobotę przed 15 doszło do zderzenia się dwóch pojazdów u zbiegu ulic Łopuskiego i Jana Pawła. Kierujący matizem wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym kierowcy mercedesem. W wyniku zderzenia mercedes uderzył w słupek i znak drogowy. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej w tym ochotników ze Starego Borku i Trytona, ponieważ pozostałe jednostki zabezpieczają inne zdarzenie. Zabezpieczyli oni wycieki z pojazdów oraz odłączyli akumulatory. Na miejscu policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, nam udało się na chwilę obecną potwierdzić, że kierujący mercedesem był pod wpływem alkoholu, oraz posiadał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jedna osoba, kierujący matizem został zabrany do szpitala na badania.

Na chwilę obecną skrzyżowanie jest zablokowane do czasu usunięcia pojazdów z ulicy.

Za chwilę więcej informacji.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama