Scattered Clouds

7°C

Kołobrzeg

18 maja 2022    |    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
18 maja 2022    
    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


dps reont dach tamborski starosta

W czwartek 9 grudnia 2021 roku w gabinecie starosty kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego została podpisana umowa na termomodernizację i remont dachu na obiektach Domu Pomocy Społecznej w Gościnie.

- W ramach umowy na trzech obiektach DPS-u zostanie wykonane: ocieplenie dachu, wymiana pokrycia dachowego na dachówkę ceramiczną oraz zainstalowane zostaną nowe instalacje odgromowe. Całkowity koszt zadania wyniesie 608.308,34 zł. Prace rozpoczną się na początku przyszłego roku. - mówi starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Umowa zawarta została pomiędzy Powiatem Kołobrzeskim, reprezentowanym przez starostę kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego i członka Zarządu Powiatu Mirosława Tessikowskiego,  a firmą  „Sebastian Iwicki Usługi Remontowo Budowlane” w Dygowie, reprezentowaną przez właściciela Sebastiana Iwickiego.

Przewidziany termin zakończenia prac zaplanowany jest na czerwiec 2022 roku.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama